Odwiedź nas również na: Odwiedź nasz profil na facebooku Projekty zrealizowane z funduszy UE
Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10 Usługi prywatne: 22 120 20 60

Zadaj Pytanie

Diagnostyka i małoinwazyjne leczenie chorób prostaty

Problemy mężczyzn po 45 roku życia zgłaszających się do urologa dotyczą w 90% gruczołu krokowego. Specjalista urolog to osoba, z którą trzeba się spotykać 1 – 2 razy w roku na „przegląd serwisowy” dotyczący chorób nowotworowych oraz diagnostyki czynnościowej układu moczowo-płciowego. Badanie profilaktyczne nie jest straszne: obejmuje wywiad, przegląd badań laboratoryjnych i obrazowych oraz badanie fizykalne.

W przypadku:

• problemów z oddawaniem moczu,
  • dolegliwości bólowych,
  • podrażnieniowych,
  • krwiomoczu
  • problemów z życiem seksualnym

może być konieczna rozszerzona diagnostyka, obejmująca w razie konieczności m.in.badanie ultrasonograficzne przezbrzuszne  lub transrektalne, rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, biopsję stercza.

Zarówno w diagnostyce jak i leczeniu chorób prostaty następuje nieprawdopodobny dynamiczny postęp. Staramy się na bieżąco za nim nadążyć śledząc piśmiennictwo, biorąc udział w międzynarodowych kongresach i sympozjach, nieustannie wzbogacając nasze możliwości terapeutyczne poprzez wprowadzanie sprawdzonych technologii, nowych metod znikomo inwazyjnego skutecznego leczenia, zakup najnowocześniejszej aparatury.

Szpital Mazovia zapewnia pełny zakres diagnostyki chorób prostaty z biopsją fuzyjną prostaty włącznie, jesteśmy wiodącym ośrodkiem leczenia chorób prostaty
z wykorzystaniem:

• laserów,
  • laparoskopii 3D,
  • dysponujemy robotem chirurgicznym da Vinci.

Skontaktuj się

Masz pytania dotyczące naszej działalności? Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń lub napisz.

NFZ: 22 403 52 10 Usługi prywatne: 22 120 20 60 info@szpitalmazovia.pl