Odwiedź nas również na: Odwiedź nasz profil na facebooku Projekty zrealizowane z funduszy UE
Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10 Usługi prywatne: 22 120 20 60

Zadaj Pytanie

Diagnostyka i małoinwazyjne leczenie chorób prostaty

Problemy mężczyzn po 45 roku życia zgłaszających się do urologa dotyczą w 90% gruczołu krokowego. Specjalista urolog to osoba, z którą trzeba się spotykać 1 – 2 razy w roku na „przegląd serwisowy” dotyczący chorób nowotworowych oraz diagnostyki czynnościowej układu moczowo-płciowego. Badanie profilaktyczne nie jest straszne: obejmuje wywiad, przegląd badań laboratoryjnych i obrazowych oraz badanie fizykalne.

W przypadku:

• problemów z oddawaniem moczu,
  • dolegliwości bólowych,
  • podrażnieniowych,
  • krwiomoczu
  • problemów z życiem seksualnym

może być konieczna rozszerzona diagnostyka, obejmująca w razie konieczności m.in.badanie ultrasonograficzne przezbrzuszne  lub transrektalne, rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, biopsję stercza.

Zarówno w diagnostyce jak i leczeniu chorób prostaty następuje nieprawdopodobny dynamiczny postęp. Staramy się na bieżąco za nim nadążyć śledząc piśmiennictwo, biorąc udział w międzynarodowych kongresach i sympozjach, nieustannie wzbogacając nasze możliwości terapeutyczne poprzez wprowadzanie sprawdzonych technologii, nowych metod znikomo inwazyjnego skutecznego leczenia, zakup najnowocześniejszej aparatury.

Szpital Mazovia zapewnia pełny zakres diagnostyki chorób prostaty z biopsją fuzyjną prostaty włącznie, jesteśmy wiodącym ośrodkiem leczenia chorób prostaty
z wykorzystaniem:

• laserów,
  • laparoskopii 3D,
  • dysponujemy robotem chirurgicznym da Vinci.

Skontaktuj się

Masz pytania dotyczące naszej działalności? Chcesz umówić się na wizytę?
Zadzwoń lub napisz.

NFZ: 22 403 52 10 Usługi prywatne: 22 120 20 60 info@szpitalmazovia.pl
Szpital Mazovia

NZOZ Szpital Mazovia
Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U15

NFZ: 22 403 52 10

Usługi prywatne: 22 120 20 60

Operacje da Vinci: 22 120 20 61

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.