Odwiedź nas również na: Odwiedź nasz profil na facebooku Projekty zrealizowane z funduszy UE
Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10 Usługi prywatne: 22 120 20 60

Nasz zespół

Jakub Drozdowski

dr n. med. Jakub Drozdowski

Specjalista chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z urologii

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

W latach 2010-2016 pracował w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W 2016 r. obronił rozprawę doktorską pt.: „Ocena stanu zdrowia żywego dawcy nerki”. Jest autorem i współautorem publikacji
i doniesień z dziedziny chirurgii, transplantologii w indeksowanych czasopismach. Laureat nagrody zespołowej w 2015 r. Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego „Za wkład w dziedzinę transplantologii”, oraz nagrody Złoty Skalpel 2015 za projekt „Żywy dawca nerki” – przyznanej przez Puls Medycyny. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza podczas uczestnictwa w kursach i sympozjach krajowych i zagranicznych.

Szpital Mazovia

NZOZ Szpital Mazovia
Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U15

NFZ: 22 403 52 10

Usługi prywatne: 22 120 20 60

Operacje da Vinci: 22 120 20 61

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.