Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Aktualności

Dr n.med. Michał Małek – specjalista urologii pracujący na co dzień w naszym Szpitalu Mazovia – został ekspertem portalu medycznego Medonet. Na łamach serwisu będą ukazywały się jego publikacje i poradniki dotyczące chorób urologicznych.
Misją naszego Szpitala Mazovia jest nie tylko zapewnianie pacjentom dostępu do najnowszych metod diagnostyki i leczenia m.in. chorób urologicznych oraz ginekologicznych. Chcemy również edukować, zwracać uwagę na profilaktykę i dzielić się wiedzą, tak aby pacjenci zyskiwali jak największą świadomość dotyczącą swojego stanu zdrowia i objawów, które powinny skłonić do kontaktu z lekarzem.
Z przyjemnością informujemy więc, że nasz specjalista urologii – dr n. med. Michał Małek – będzie regularnie gościć ze swoimi publikacjami na łamach serwisu Medonet – największego w Polsce portalu zdrowotnego, skierowanego przede wszystkim do pacjentów. Dr Małek będzie w serwisie dzielił się swoją wiedzą z zakresu chorób urologicznych.
Dr n. med. Michał Małek jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zbierał m.in. w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego CSK MSWiA w Warszawie. Jest kierownikiem bloku operacyjnego w Szpitalu Mazovia. Posiada certyfikat operatora robota chirurgicznego da Vinci. Leczy m.in. nowotwory układu moczowo-płciowego, łagodny rozrost stercza, kamicę pęcherza moczowego, infekcje układu moczowo-płciowego i zaburzenia erekcji.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!