Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Kompleksowe leczenie szpitalne i ambulatoryjne

Nasz Szpital Mazovia posiada podpisaną umowę z NFZ-em, ale z wielu zabiegów można też skorzystać komercyjnie. Posiadamy certyfikat „Szpitala bez bólu”, zadeklarowaliśmy również udział w programie „Szybkiej terapii onkologicznej”. Wszystko po to, by kompleksowo pomagać naszym pacjentom!

Szpital Mazovia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie urologicznych hospitalizacji w trybie planowym oraz umowę na leczenie w trybie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie urologii i ginekologii.

Wiele zabiegów przeprowadzić można również komercyjnie. Wszystkich informacji dotyczących zarówno zabiegów refundowanych, jak i prywatnych udziela recepcja szpitala.

Czym jest leczenie ambulatoryjne?

Ambulatoryjne leczenie różni się od szpitalnego tym, że nie ma potrzeby całodobowego przebywania w szpitalu. Pacjent zjawia się w placówce na określone zabiegi, badania diagnostyczne, szczepienia i konsultacje, po czym wraca do domu. Zajmuje się nim lekarz specjalista, odpowiedni dla danej choroby. Pacjent w określonych przypadkach może otrzymać leki, preparaty i opatrunki bezpłatnie – tak samo jak gdyby leczył się w szpitalu. W ramach leczenia ambulatoryjnego odbywają się też oczywiście wizyty domowe, jeśli jest taka potrzeba. Leczenie ambulatoryjne można zastosować, jeśli pozwala na to stan zdrowia pacjenta a samo leczenie nie wymaga stałej obserwacji.

Leczenie ambulatoryjne z NFZ i skierowanie

W większości wypadków, by skorzystać z opieki ambulatoryjnej, potrzebne jest skierowanie. Zwłaszcza gdy pacjent chce skorzystać z leczenia w ramach NFZ. Nie wymaga się jednak skierowania do specjalistów:

 • Dentysta,
 • Psychiatra,
 • Onkolog,
 • Wenerolog,
 • Ginekolog,

a także do poradni dla osób z gruźlicą i zakażeniem HIV.

Na kompleksowość naszej opieki składa się również kilka innych czynników:

 • W 2013 r. otrzymaliśmy certyfikat „Szpital bez bólu”, przyznawany przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu, Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Towarzystwo Chirurgów Polskich. Oznacza on, że przestrzegamy najwyższych standardów opieki przeciwbólowej po zabiegach operacyjnych.
 • Jesteśmy członkiem programu „Szybkiej terapii onkologicznej”. Ma ona na celu szybkie oraz sprawne przeprowadzenie pacjenta przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia onkologicznego. „Szybka terapia onkologiczna” przeznaczona jest dla pacjentów, u których lekarze podejrzewają lub stwierdzą nowotwór złośliwy.
 • Oprócz leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego, na miejscu można u nas wykonać m.in. badania kwalifikacyjne do zabiegu oraz badania laboratoryjne.
 • Przeprowadzamy biopsje (również fuzyjne), oferujemy szeroki zakres badań ultrasonograficznych (m.in. jamy brzusznej, USG TRUS oraz układu moczowego).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!