Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Światłowodowy Laser Soltive Thulium Premium – innowacyjne leczenie chorób urologicznych

Zadaj Pytanie

  Laser SOLTIVE THULIUM PREMIUM

  „Zezwolenie organu regulacyjnego na wprowadzenie do obrotu systemu laserowego Soltive Laser System otwiera przed technologią światłowodowego lasera tulowego drzwi do świata medycyny na całym świecie. System Soltive zapoczątkowuje nową erę w endourologii ” – powiedział Olivier Traxer, profesor urologii na Uniwersytecie Paryskim w Sorbonie i dyrektor Oddziału Chirurgii Małoinwazyjnej paryskiego szpitala Tenon. „Spodziewam się, że już niedługo będę mógł leczyć swoich pacjentów za pomocą tego nowego systemu”.

  Cennik

  Z przyjemnością informujemy, że w naszym Szpitalu Mazovia – jako pierwsi w Polsce – dysponujemy innowacyjnym światłowodowym laserem tulowym Soltive Thulium Premium. Przy jego pomocy można rozkruszać kamienie zlokalizowane w układzie moczowym (pęcherzu, moczowodach, nerkach) w czasie o połowę krótszym niż w przypadku innych laserów. Urządzenie znajduje zastosowanie również w zabiegach enukleacji łagodnego rozrostu prostaty.

   

  Światłowodowy laser Soltive Thulium Premium to największa innowacja na rynku laserów medycznych w ciągu ostatnich 20 lat. Znajduje on zastosowanie przede wszystkim w małoinwazyjnym rozkruszaniu kamieni w układzie moczowym (moczowody, pęcherz moczowy, nerki) oraz w zabiegach enukleacji łagodnego rozrostu prostaty.

  Laser Soltive Thulium Premium – leczenie kamicy układu moczowego

  Badania dowiodły, że system umożliwia rozkruszanie kamieni w czasie o połowę krótszym niż inne lasery. System Soltive Thulium Premium rozkrusza kamienie na bardzo drobne cząstki, które mogą być łatwo wypłukane podczas zabiegu. Zmniejsza to ryzyko rozwoju kolejnych większych kamieni oraz wystąpienia bolesnej kolki nerkowej.

  Korzyści dla pacjenta to:

  • mniejsza inwazyjność zabiegu,
  • szybszy czas zabiegu,
  • wysoka skuteczność,
  • niższe ryzyko powikłań,
  • krótki czas rekonwalescencji i powrotu do zdrowia.

  Laser Soltive Thulium Premium w leczeniu łagodnego rozrostu prostaty

  Światłowodowy laser Soltive Thulium Premium znajduje również zastosowanie w zabiegach enukleacji łagodnego rozrostu prostaty. Emitowana przez laser energia pozwala oddzielić przerośniętą tkankę gruczołową (gruczolaka) od prawidłowej tkanki prostaty przy jednoczesnym szybkim zaopatrzeniu krwawiących okolicznych naczyń. Znacznie zwiększa to bezpieczeństwo pacjenta i zapewnia lekarzowi lepszą widoczność pola zabiegowego.

  Korzyści dla pacjenta to:

  • skuteczność, bezpieczeństwo i precyzja,
  • możliwość usunięcia nawet gruczolaków o dużej objętości,
  • nieliczne przeciwwskazania (dozwolony nawet u pacjentów kardiologicznych),
  • mniejsze krwawienie okołozabiegowe,
  • niskie ryzyko powikłań w postaci zaburzeń erekcji czy nietrzymania moczu.

  Osoby zainteresowane zabiegami z użyciem lasera Soltive Thulium Premium – dostępnego na terenie kraju tylko w naszej placówce – zapraszamy do kontaktu ze Szpitalem Mazovia! Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy dogodny termin konsultacji ze specjalistą -> https://szpitalmazovia.pl/kontakt/.

  „Jesteśmy bardzo dumni z wprowadzenia na rynek tego rewolucyjnego, nowego systemu laserowego, który został opracowany w ramach innowacyjnego partnerstwa badawczo-rozwojowego. Dzięki ulepszonej efektywności kruszenia kamieni, cięcia i hemostazy tkanek Soltive Laser System jest istotnym krokiem naprzód w technologii laserowej, która pomoże urologom w uzyskiwaniu lepszych wyników leczenia” – powiedział Randy Clark, prezes Olympus Medical Systems Group. „System ten nie tylko podnosi poprzeczkę w dziedzinie technologii laserowej, lecz stanowi również żywe potwierdzenie filozofii firmy Olympus, jaką jest sprawianie, że życie ludzi staje się zdrowsze, bezpieczniejsze i szczęśliwsze. Ta technologia przerosła wszystkie nasze oczekiwania”.


  Skontaktuj się z nami

  Masz pytania dotyczące naszej działalności? Chcesz umówić się na wizytę?
  Zadzwoń lub napisz.

  22 403 52 10 22 120 20 60 22 120 20 61 info@szpitalmazovia.pl
  © Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
  Fundusze Europejskie
  Masz pytanie?
  Napisz do nas
  close
  Potrzebujesz więcej
  informacji?
  Oddzwonimy do Ciebie

   OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

   1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
   2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
   3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
   4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
   5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
   6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
   7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
   8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
   *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
   Zostaw numer
   oddzwonimy!