Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Aktualności

W Szpitalu Mazovia w Częstochowie korzystać już można z konsultacji specjalistycznych z zakresu ortopedii. Udziela ich dr Grzegorz Sobieraj – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z wieloletnim doświadczeniem, który wykonuje również nowoczesne, personalizowane operacje ortopedyczne.

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu naszej placówki dołączył dr Grzegorz Sobieraj – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, członek polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobywane w kraju i zagranicą.

Dr Sobieraj specjalizuje się w ortopedii spersonalizowanej, dopasowując metody leczenia do indywidualnego stanu pacjenta, jego wieku, ogólnego stanu zdrowia oraz przyczyny kontuzji albo choroby. Rocznie wykonuje on około 700 operacji stawów, m.in. biodrowych, kolanowych, skokowych oraz mniejszych stawów rąk i stóp.

Dr Sobieraj w szczególności specjalizuje się w:

Więcej informacji o konsultacjach i operacjach ortopedycznych w Szpitalu Mazovia w Częstochowie uzyskać można pod numerem telefonu 34 334 33 50 lub mailowo pod adresem info.czestochowa@szpitalmazovia.pl. Zapewniamy opiekę doświadczonego ortopedy, leczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz pełną opiekę około- i pooperacyjną. Zapraszamy do kontaktu!

© Copyright 2023 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!