Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Podczas wakacji nie zapomnij o zdrowiu!

Choć lato to przede wszystkim czas urlopów, odpoczynku i wakacyjnych wyjazdów, to jednak większą niż zazwyczaj ilość wolnego czasu warto również wykorzystać na… zadbanie o swoje zdrowie! W Szpitalu Mazovia oferujemy szeroką gamę badań profilaktycznych m.in. w kierunku chorób nerek oraz prostaty.

Choroby układu moczowo-płciowego przez długie lata mogą rozwijać się bezobjawowo lub ich objawy nie są charakterystyczne. Warto jednak pamiętać, że zawsze, gdy zauważymy u siebie jakiekolwiek nieprawidłowości – np. problemy z oddawaniem moczu, popuszczanie i/lub nietrzymanie moczu, uczucie nieopróżnionego pęcherza po mikcji, ból, pieczenie i swędzenie po mikcji albo bóle podbrzusza nieokreślonego pochodzenia – należy zgłosić się do lekarza. Oczywiście ważna jest także profilaktyka – takie choroby, jak kamica nerkowa, łagodny rozrost prostaty albo nowotwory prostaty można skutecznie leczyć jeśli są wykryte we wczesnym stadium rozwoju.

Nie zapomnij o wizycie u urologa!

Choć latem wizyty u lekarzy bywają ostatnią rzeczą, na jaką mamy ochotę, to jednak dłuższy weekend albo kilka dni urlopu pozostałych po wakacyjnym wyjeździe warto wykorzystać na wizytę profilaktyczną u urologa. Zaleca się, by mężczyźni po 45.-50. roku życia zgłaszali się kontrolnie do urologa raz w roku. Już proste badanie gruczołu krokowego per rectum, czyli przez odbyt, pozwala wykryć zmiany w obrębie stercza i skierować pacjenta na bardziej szczegółową diagnostykę. W pierwszej kolejności zleca się badania laboratoryjne (antygen sterczowy PSA, mocznik, kreatynina, posiew moczu, badanie ogólne moczu), a w razie konieczności – także badania obrazowe i czynnościowe.

Masz urlop? Zgłoś się na badania!

W Szpitalu Mazovia oferujemy pacjentom szeroki zakres badań profilaktycznych i diagnostycznych w kierunku chorób układu moczowo-płciowego, w szczególności – chorób prostaty.

Z nowoczesnej, pełnej profilaktyki urologicznej i onkourologicznej skorzystać można w naszym Szpitalu Mazovia. Oferujemy konsultacje z doświadczonymi specjalistami urologii, dostęp do badań laboratoryjnych oraz obrazowych. Zachęcamy do kontaktu -> https://szpitalmazovia.pl/kontakt/.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!