Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Powiększanie obwodu prącia

Powiększenie obwodu prącia kwasem hialuronowym to bezpieczny i mało inwazyjny zabieg, który pozwala na pogrubienie go o około 2-5 centymetrów i wydłużenie o 1-3 centymetry. Zabieg wykonują nasi doświadczeni specjaliści ze Szpitala Mazovia – zapraszamy!

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie. Jego główną właściwością jest wiązanie cząsteczek wody, dzięki czemu zapewnia elastyczność, jędrność i dobre nawilżenie skóry. W medycynie estetycznej preparaty na bazie kwasu hialuronowego służą m.in. do wypełniania zmarszczek, korygowania owalu twarzy czy modelowanie ust. Kwas hialuronowy znajduje też zastosowanie w zabiegach powiększania obwodu prącia.

Powiększanie obwodu prącia kwasem hialuronowym – jak przebiega?

Powiększenie obwodu prącia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to zabieg bezpieczny, mało inwazyjny, wykonywany w trybie ambulatoryjnym. Trwa około 40 minut, przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu oraz dyskomfortu. Jego efekty są natychmiastowe.

Podczas zabiegu lekarz poprzez iniekcję aplikuje pod skórę prącia preparat z kwasem hialuronowym, co pozwala na powiększenie jego objętości oraz lekkie wydłużenie. W miejscu iniekcji może pojawić się zasinienie, lekkie zaczerwienienie czy obrzęk – są to zupełnie naturalne następstwa zabiegu, które szybko mijają. Pacjent nie musi zostawać w szpitalu, ryzyko powikłań jest niewielkie. Co ważne, powiększanie obwodu prącia kwasem hialuronowym nie powoduje zaburzeń erekcji.

Po zabiegu zaleca się wstrzemięźliwość seksualną przez 2-4 tygodnie oraz noszenie obcisłej bielizny według zaleceń lekarza. Uwaga! Po pewnym czasie kwas hialuronowy zostaje wchłonięty przez tkanki – efekty zabiegu utrzymują się maksymalnie przez dwa lata.

Wszystkich panów zainteresowanych dyskretnym i skutecznym powiększeniem obwodu prącia zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów oraz pełną dyskrecją! Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na konsultacje -> http://szpitalmazovia.pl/kontakt/.

© Copyright 2023 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!