Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Aktualności

W piątek 10.01.2020 w Warszawie odbyło się 1. Sympozjum Naukowe Sekcji Urologii Robotowej Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Gospodarzami sympozjum byli Prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego – prof. Piotr Chłosta oraz Przewodniczący Sekcji Urologii Robotowej PTU oraz Dyrektor Zarządzający Szpitala Mazovia – dr hab.med. Igal Mor.

Sympozjum w całości poświęcone było problematyce zachowania pęczków naczyniowo-nerwowych w trakcie laparoskopowej radykalnej prostatektomii wspomaganej robotem chirurgicznym da Vinci. Niezwykle ważną częścią Sympozjum była Sesja Live Surgery,  podczas której – po raz pierwszy w Polsce – transmisja została prowadzona w technologii 3D. Dzięki temu uczestnicy Sympozjum widzieli taki sam obraz, jaki operator widzi przy konsoli.

Równolegle transmitowano operację metodą Stolzenburga wykonywaną przez dr. Jorna Wiita w St. Antonius Hospital w Gronau w Niemczech oraz operację metodą lateral approach wykonywaną przez dr. Tomasza Szopińskiego w Szpitalu Mazovia w Warszawie. Moderatorem transmisji był doc. Tomasz Borkowski, który na bieżąco dyskutował z operatorami, była też możliwość zadawania pytań przez uczestników Sympozjum.  W trakcie operacji w Warszawie wykonano również badanie śródoperacyjne pobranych wycinków nowatorskim urządzeniem Fluoroscence Confocal Microscopy.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z:

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!