Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Szpital Mazovia – w trosce o zdrowie naszych pacjentów

Szpital Mazovia – w trosce o zdrowie naszych pacjentówNZOZ Szpital Mazovia to specjalistyczny szpital urologiczny znajdujący się na warszawskim Ursynowie. Działa od 2009 r. – wtedy to został wybudowany i wyposażony zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami sanitarnymi dotyczącymi placówek medycznych. Od tego czasu pomogliśmy już ponad 14 tys. pacjentom – ich zdrowie i życie są dla nas nadrzędnymi wartościami, o które zawsze walczymy!

Głównym spektrum działania naszego Szpitala Mazovia jest urologia. Od 2013 r. wykonaliśmy ponad trzysta zabiegów radykalnej otwartej prostatektomii (usunięcia prostaty), a także blisko czterysta operacji laparoskopowych. Od 2017 r. przy operacjach tego typu wspomagamy się robotem chirurgicznym da Vinci, który zapewnia wyjątkową precyzję działania, zmniejsza traumatyzację tkanek oraz inwazyjność operacji, a także skraca czas rekonwalescencji.

Oprócz zabiegów usuwania prostaty, w ramach świadczeń urologicznych w Szpitalu Mazovia:

W Szpitalu Mazovia uzyskać można specjalistyczną pomoc ginekologiczną, zajmujemy się enodoskopowym leczeniem kamicy nerkowej, dysponujemy nowoczesnym sprzętem pozwalającym na wykonywanie pełnego zakresu badań USG oraz radiologicznych.

Szczególną gałęzią naszej działalności jest operacyjne leczenie nowotworów układu moczowego, płciowego oraz piersi. Oddział pooperacyjny jest wyposażony w pełni monitorowane stanowiska intensywnej opieki medycznej ze stałym nadzorem pielęgniarskim i lekarskim.

Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie planowych hospitalizacji urologicznych oraz umowę na leczenie w trybie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie urologii i ginekologii.

Uznani specjaliści do dyspozycji pacjentów

W Szpitalu Mazovia współpracujemy z najlepszymi w Polsce specjalistami z zakresu urologii, ginekologii oraz chirurgii.

Więcej informacji o naszym doświadczonym, wysoko wyspecjalizowanym zespole znaleźć można na stronie -> http://szpitalmazovia.pl/nasz-zespol/.

Nadrzędną wartością jest dla nas troska o pacjenta, jego zdrowie i życie. Zapewniamy opiekę najlepszych specjalistów oraz pełne poszanowanie praw i godności pacjenta. Cechuje nas miła, serdeczna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdej osoby – pacjent to dla nas więcej niż kolejny „przypadek”. Wszystkich wymagających specjalistycznej opieki zachęcamy do kontaktu -> http://szpitalmazovia.pl/kontakt/.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!