Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Aktualności

Szpital Mazovia specjalizujący się w nowoczesnym leczeniu chorób urologicznych dołączył do grona Pracodawców Medycyny Prywatnej.
Pracodawcy Medycyny Prywatnej to organizacja zrzeszająca prywatnych świadczeniodawców usług medycznych. Są wśród nich lokalne i ogólnopolskie prywatne placówki medycznych, firmy z sektora pracowniczych programów zdrowotnych oraz spółki giełdowe. Przedstawiciele organizacji biorą udział w procesach konsultacji z organami rządowymi i administracyjnymi, a także pracują przy legislacji aktów prawnych, podkreślając rolę medycyny prywatnej w całym sektorze ochrony zdrowia w Polsce. Pracodawcy Medycyny Prywatnej są członkiem organizacji Pracodawcy RP, gdzie znajduje się 10 tys. firm zatrudniających 5 mln pracowników.
Szpital Mazovia zlokalizowany w Warszawie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U15 to jedna z najnowocześniejszych w Polsce placówek zajmująca się leczeniem chorób urologicznych, w tym nowotworów prostaty, nerek i dróg moczowych. Jej wyróżnikiem jest doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów (dyrektor szpitala dr hab. n. med. Igal Mor jest przewodniczącym sekcji urologii robotowej Polskiego Towarzystwa Urologicznego), a także najnowocześniejszy sprzęt medyczny. W Szpitalu Mazovia wykonano już ponad 500 operacji z użyciem innowacyjnego robota chirurgicznego da Vinci. Jako pierwsza w Polsce placówka dysponuje on laserem Thulium Fiber Laser Soltive.
Oprócz leczenia łagodnych chorób prostaty oraz schorzeń onkologicznych, Szpital Mazovia specjalizuje się w chirurgii laparoskopowej układu moczowego, chirurgii prącia i moszny, leczeniu operacyjnym wad wrodzonych układu moczowego oraz zabiegach z zakresu urologii dziecięcej. Placówka świadczy usługi komercyjnie i w ramach umowy z NFZ-em.
W Szpitalu Mazovia dużo uwagi poświęca się komfortowi pacjentów. Mają oni do dyspozycji sale 1- i 2-osobowe, z klimatyzacją, zapleczem sanitarnym i sterowanymi elektronicznie łóżkami. W każdej znajduje się telewizja kablowa i dostęp do Internetu.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!