Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Nasz zespół

Antoni Woźniak

dr Antoni Woźniak

Lekarz, onkolog-radioterapeuta.

Wykształcenie – Warszawski Uniwersytet Medyczny ukończony 2013r., następnie Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie (od 2014), Centrum Onkologii-Instytut (obecnie Narodowy Instytut Onkologii- Państwowy Instytut Badawczy) w Warszawie (od 2015); certyfikaty licznych kursów w kraju i za granicą w dziedzinie onkologii (m.in. uroonkologia) (ESTRO-European Society Radiation Oncology);

Radioterapia onkologiczna jest moją pasją, a Pacjent- przede wszystkim człowiekiem, któremu należy się największy szacunek. Przy współpracy ze świetnym zespołem lekarzy, doświadczonych fizyków medycznych oraz wykwalifikowanych techników elektroradiologii, mając do dyspozycji nowoczesne aparaty terapeutyczne, uzyskujemy wysokie odsetki wyleczeń- jednocześnie minimalizując ryzyko powikłań dla Pacjentów. Wszystko zaś opiera się na zaufaniu, dobrej relacji i wzajemnym szacunku- lekarza i Pacjenta.

W naszym zespole zajmujemy się leczeniem nowotworów, w tym nowotworów urologicznych ze  szczególnym uwzględnieniem raka prostaty i pęcherza moczowego. Przy dobrej współpracy z urologami prowadzimy leczenie skojarzone wszystkich nowotworów urologicznych, omawiając w zespole najlepszy plan leczenia dla danego Pacjenta.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!