Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10 Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61

Nasz zespół

Dariusz Schlegel

dr n. med. Dariusz Schlegel

Dr med. Dariusz Schlegel –  jest specjalistą II stopnia z urologii,  europejski dyplom II stopnia z urologi  w roku 2005 . Jest współautorem licznych publikacji,  laureatem  dyplomu z zakresu urologii laparoskopowej , mini inwazyjnej i robotycznej  / system da Vinci/  uzyskanego w  światowo renomowanym centrum szkoleniowym  IRCAD  w Strasbourgu w roku 2011.

Szczególnie  interesuje go mini- inwazyjne leczenie kamicy moczowej z użyciem ureteroskopii giętkiej i lasera holmowego; metody pozwalającej na kompleksowe usunięcia złogów z dróg moczowych.

Zajmuje się zachowawczym i operacyjnym  leczeniem problemów z erekcją, nietrzymaniem moczu, jak też chirurgią stercza, nerek i organów płciowych.

Indywidualnym podejściem, elastycznością i profesjonalizmem zapewnia konsultacje i leczenie wad i chorób urologicznych w pełnym zakresie.

© Copyright 2018 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MediaHealth Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
Zostaw numer
oddzwonimy!