Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Nasz zespół

Maciej Jarosz

dr n. med. Maciej Jarosz

Specjalista urolog (FEBU), specjalista androlog.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej (2007).

Rozprawa doktorska „Odległe wyniki radykalnej prostatektomii z powodu raka gruczołu krokowego w materiale Oddziału Urologii Szpitala Miejskiego w Gdyni”.

Pracuje jako asystent w Oddziale Urologii, Urologii Onkologicznej i Andrologii szpitala Morskiego w Gdyni oraz w Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Andrologicznego.

W trakcie pracy zawodowej odbył liczne kursy, staże oraz uczestniczył w wielu konferencjach krajowych jak i zagranicznych z zakresu urologii oraz andrologii.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego, tematem zainteresowań zawodowych jest zarówno uro-onkologia, jak i inne schorzenia urologiczne czy andrologiczne. W codziennej praktyce wykorzystuje  nowoczesne oraz mało inwazyjne metody w diagnozowaniu oraz leczeniu zabiegowym układu moczowo-płciowego.

Jako członek zespołu Szpitala Mazovia w Trójmieście, przeprowadza pełną diagnostykę pacjentów z podejrzeniem raka gruczołu krokowego. Wykorzystuje najnowsze metody diagnostyczne (m. in. wykonuje biopsje fuzyjne gruczołu krokowego).

Kwalifikuje pacjentów z terenu Trójmiasta oraz uczestniczy w zabiegach laparoskopowych wspomaganych robotem da Vinci, przede wszystkim do prostatektomii radykalnej z powodu raka prostaty.

Kontakt poprzez stronę internetową https://www.znanylekarz.pl/maciej-jarosz-2/urolog-androlog/gdynia

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!