Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Nasz zespół

Piotr Radziszewski

Prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski

Przewodniczący Rady Naukowej Szpitala Mazovia

Profesor nauk medycznych specjalizujący się w onkologii urologicznej (certyfikowany operator robota daVinci), urologii czynnościowej (diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu, zespołów bólowych, pęcherza neurogennego) oraz chorobach mężczyzn (zaburzenia wytrysku i erekcji, andropauza, przerost prostaty, urologia rekonstrukcyjna). Uznany na całym świecie specjalista, który łączy wiedzę i doświadczenie z dbałością o dobre relacje z pacjentem.

Tytuł lekarza medycyny zdobył w 1994 roku na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach –  w 1995 roku obronił rozprawę doktorską. W latach 1995-1996 odbył studia podoktoranckie na Uniwersytecie w Lund, Szwecja.  Staż podyplomowy (1996-1997), odbył w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Bielsku-Białej. W roku 2004 uzyskał tytuł specjalisty urologa. W 2007 roku uzyskał tytuł  doktora habilitowanego nauk medycznych, a w 2011 prezydent RP nadał mu tytuł profesora nauk medycznych.  W roku 2016 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Karola Davilli w Bukareszcie. Jest profesorem zwyczajnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od 2016 roku. W 2022 roku uzyskał tytuł MBA w ochronie zdrowia. Był wizytującym profesorem w licznych ośrodkach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Współpracuje naukowo z najważniejszymi Uniwersytetami Medycznymi na Świecie.

Członek wielu towarzystw naukowych: Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Trzymania Moczu, Towarzystwa Badań Naukowych Międzynarodowych Konsultacji nt. Trzymania Moczu, Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Sekcji Uroginekologii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, American Society of Clinical Oncology – GU, Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej.  Członek Komitetów Redakcyjnych: Central European Journal of Urology, Neurourology and Urodynamics, Archives of Medical Sciences, Urologia Internationalis, European Medical Journal, SRL Urology, Medical Guidelines, Clinical Cases. Autor i współautor ponad 350 artykułów naukowych, kilkunastu podręczników akademickich i licznych opracowań popularno-naukowych.

Kierownik i ordynator Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, prezes Stowarzyszenia Urologii Akademickiej, prezes Fundacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Rady Naukowej Centrum Onkologii, członek Rady Naukowej przy Rzeczniku Praw Pacjenta, ekspert Ministerstwa Zdrowia ds. Map Potrzeb Zdrowotnych, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

Uznany naukowiec, ale również człowiek, który angażuje się w tworzenie polityki zdrowotnej w Polsce, prowadzi wiele spotkań z pacjentami, doradza organizacjom pacjenckim i pozarządowym. Jego pasją jest leczenie personalizowane i wczesne wykrywanie chorób, co przekłada się na jakość opieki medycznej, jakiej udziela swoim pacjentom.

Konsultuje i diagnozuje pacjentów w Centrum Medycznym Świętego Jerzego (https://swjerzymed.pl/) na Ursynowie oraz przeprowadza prywatne operacje w Szpitalu Mazovia. Jego motto to „indywidualne podejście do każdego pacjenta, co gwarantuje pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań pacjentów oraz leczenie na najwyższym poziomie”.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!