Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Poznaj certyfikowanych operatorów robota da Vinci ze Szpitala Mazovia

7 kwietnia obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia – przy tej okazji postanowiliśmy przybliżyć sylwetki naszych dwóch certyfikowanych operatorów robota da Vinci: dr. n. med. Michała Małka oraz dr. n. med. Tomasza Szopińskiego.

Obchodzony 7 kwietnia Dzień Pracownika Służby Zdrowia ma podkreślić trud niesienia pomocy przez służby medyczne oraz być wyrazem wdzięczności za codzienną pracę lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, rehabilitantów, techników radiologii oraz wszystkich innych osób związanych z branżą ochrony zdrowia. Składamy najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy podziękowania nie tylko pracownikom Szpitala Mazovia, ale także wszystkim osobom dbającym o zdrowie pacjentów w naszym kraju!

W Szpitalu Mazovia specjalizujemy się w mało inwazyjnej chirurgii urologicznej oraz najczęściej wykonywane zabiegi z użyciem robota da Vinci to prostatektomia radykalna u mężczyzn. Dzień Pracownika Służby Zdrowia chcemy wykorzystać, by przybliżyć sylwetki naszych dwóch certyfikowanych operatorów robota da Vinci – dr. n. med. Michała Małka oraz dr. n. med. Tomasza Szopińskiego.

Dr n. med. Michał Małek to absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zbierał m.in. w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego CSK MSWiA w Warszawie oraz na Oddziale Urologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Jest kierownikiem bloku operacyjnego NZOZ Szpital Mazovia. Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym nowotworów układu moczowo-płciowego oraz innych zabiegach z zakresu urologii. Jest członkiem European Association of Urology oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego, posiada certyfikat Intuitive Surgery w zakresie urologii robotycznej. Prywatnie jest fanem piłki nożnej.

Dr n. med. Tomasz Szopiński to absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista II stopnia z urologii i certyfikowany operator robota chirurgicznego da Vinci. Pracował m.in. na Oddziale Urologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego i w Klinice Urologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Jest współautorem dwóch monografii i 48 publikacji naukowych, członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Interesuje się tenisem ziemnym.

Osoby potrzebujące pomocy doświadczonych urologów zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami. Umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie -> https://szpitalmazovia.pl/kontakt/.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!