Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Szpital Mazovia

Szpital Mazovia to nowoczesna placówka zlokalizowana w Warszawie, która specjalizuje się w innowacyjnym leczeniu m.in. schorzeń urologicznych oraz ginekologicznych. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług – z tego względu współpracujemy z wybitnymi, doświadczonymi specjalistami, inwestujemy w innowacyjny sprzęt, a do każdego pacjenta podchodzimy nie do jak kolejnego przypadku, ale jak do człowieka, który w trudnym momencie swojego życia potrzebuje pomocy i wsparcia.

W Szpitalu Mazovia oferujemy pełny zakres diagnostyki i leczenia zabiegowego z zakresu urologii, a także schorzeń ginekologicznych. Wykonujemy również zabiegi chirurgiczne m.in. w obrębie odbytu, żołądka, wątroby i piersi. Naszym olbrzymim atutem jest doświadczona, wysoko, wykwalifikowana kadra specjalistów, a także najnowocześniejszy na rynku sprzęt, na czele z innowacyjnym robotem chirurgicznym da Vinci.

12 lat funkcjonowania placówki

Szpital Mazovia rozpoczął swoją działalność w 2009 r. Już na etapie projektu został dostosowany do najbardziej rygorystycznych wymogów Unii Europejskiej dotyczących placówek medycznych. Przestrzegano ich także podczas budowy oraz wyposażania obiektu. Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy sprzęt oraz współpraca z uznanymi specjalistami stawia nas w absolutnym topie szpitali urologicznych w całym kraju. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, by cały czas podnosić jakość świadczonych usług, wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów.

30 000 pacjentów

Od 2009 r. pomogliśmy już ponad 30 tys. pacjentów z różnego rodzaju schorzeniami. Każda z osób przekraczająca próg naszego szpitala traktowana jest w sposób indywidualny – nie traktujemy pacjentów w kategoriach kolejnego przypadku, a człowieka, któremu w trudnej chwili potrzebna jest specjalistyczna pomoc. Na każdym etapie pobytu w Szpitalu Mazovia zapewniamy pomoc naszego wysoko wykwalifikowanego personelu, przestrzegamy wszystkich praw pacjenta, olbrzymią uwagę przykładamy do ochrony godności i intymności chorych. Pacjent jest u nas najważniejszy!

Dogodna lokalizacja

Nasz specjalistyczny Szpital Mazovia zlokalizowany jest przy al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U15 na warszawskim Ursynowie. Jego olbrzymim atutem jest położenie niedaleko stacji metra Natolin, dzięki czemu można do nas łatwo dojechać z dworca kolejowego oraz lotniska. Bez problemu uda się do nas dotrzeć również komunikacją miejską oraz samochodem. Przy południowo-wschodnim rogu budynku KEN 47 znajduje się ogólnodostępny parking, także dla naszych pacjentów.

Wysoki standard

Szpital Mazovia wyposażony jest zgodnie z najwyższymi standardami, zarówno pod kątem medycznym, jak i komfortu pacjentów. Oddział pooperacyjny jest wyposażony w monitorowane stanowiska intensywnej opieki medycznej ze stałym nadzorem pielęgniarskim i lekarskim. Pacjenci mają do dyspozycji nowoczesne sale jedno- i dwuosobowe, klimatyzowane, z elektronicznie sterowanymi łóżkami oraz pełnym zapleczem sanitarnym. W każdej z nich znajduje się telewizja kablowa i dostęp do Internetu.

 

 

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!