Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Ginekologia

Ginekolog jest lekarzem, który tak naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe jej życie – począwszy od okresu dojrzewania, przez dorosłość, dojrzałość, aż po menopauzę. O zdrowie narządów intymnych należy dbać tak samo, jak o zdrowie innych części ciała – na konsultacje z doświadczonym ginekologiem, nowoczesne badania profilaktyczne i diagnostyczne, a także zabiegi ginekologiczne wykonywane mało inwazyjnymi metodami zapraszamy do Szpitala Mazovia w Warszawie!

Na pierwszą wizytę u ginekologa powinny zgłosić się dziewczęta, które rozpoczęły miesiączkowanie – wówczas lekarz będzie mógł sprawdzić, czy proces ten przebiega w sposób prawidłowy. Jeśli nie ma żadnych niepokojących objawów, na kolejne konsultacje zapraszamy młode kobiety planujące rozpocząć współżycie seksualne, a następnie – co roku na wizyty kontrolne i profilaktyczne. Szczególną opieką w Szpitalu Mazovia obejmujemy kobiety w ciąży i w okresie połogu, a także w trakcie menopauzy.

Nowoczesna ginekologia w Szpitalu Mazovia

W ramach opieki ginekologicznej w Szpitalu Mazovia w Warszawie świadczymy usługi z zakresu:

 • poradnictwa ginekologiczno-położniczego,
 • przygotowania do ciąży i jej prowadzenia,
 • diagnostyki i leczenia chorób macicy oraz jajników (mięśniaki, torbiele),
 • oceny endometrium u kobiet po menopauzie,
 • doboru i stosowania antykoncepcji (tabletki, plastry, krążki, wkładki),
 • diagnostyki i leczenia chorób układu rozrodczego (chlamydia, zakażenia wirusem HPV),
 • szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV),
 • diagnostyki i leczenia nadżerek,
 • licznych zabiegów ginekologicznych.

Część operacji ginekologicznych wykonujemy przy pomocy robota chirurgicznego da Vinci – dzięki niemu do przeprowadzenia zabiegu potrzebne są mniejsze nacięcia powłok ciała, zmniejsza się traumatyzacja tkanek, niższe jest ryzyko powikłań, a pacjentka szybciej wraca do zdrowia. Operacje wykonywane z użyciem robota da Vinci to:

 • usuwanie macicy,
 • chirurgiczne usuwanie mięśniaków macicy,
 • leczenie wypadania sklepienia pochwy,
 • usuwanie zmian nowotworowych w obrębie macicy.

Zapraszamy do nas pacjentki, które zauważą u siebie jakiekolwiek niepokojące objawy ze strony układu rozrodczego: nieregularne, obfite lub bolesne miesiączki, krwawienie między miesiączkami, ból podczas współżycia, upławy, świąd, pieczenie itp. Oferujemy opiekę doświadczonego specjalisty, indywidualne podejście do każdej pacjentki oraz pełne poszanowanie jej godności oraz intymności!

Diagnostyka ginekologiczna dopasowana do potrzeb

Pacjentki naszego Szpitala Mazovia skorzystać mogą z najważniejszych badań profilaktycznych i diagnostycznych wykonywanych przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Są one podstawą diagnostyki wielu chorób kobiecych narządów rodnych, a także profilaktyki schorzeń nowotworowych, głównie raka szyjki macicy i raka jajników. Oferujemy:

 • badania cytologiczne i bakteriologiczne,
 • USG szyjki macicy,
 • USG ginekologiczne.

Wykonujemy także badania ultrasonograficzne u kobiet w ciąży:

 • w I trymestrze ciąży – ocena przezierności karku, kości nosowej oraz przepływu krwi przez zastawkę trójdzielną,
 • USG połówkowe,
 • USG w II i III trymestrze z oceną przepływów.

Zapraszamy do skorzystania ze świadczeń ginekologicznych udzielanych w Szpitalu Mazovia w Warszawie! Nasza poradnia posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę w dogodnym terminie -> https://szpitalmazovia.pl/kontakt/.

 

© Copyright 2023 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!