Al. KEN 47/U15, 02-797 Warszawa NFZ: 22 403 52 10
Usługi prywatne: 22 120 20 60 Operacje da Vinci: 22 120 20 61 Szpital Mazovia Częstochowa: 34 334 33 50

Chirurgia

Chirurgia to dział medycyny, który zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym różnego rodzaju urazów i chorób, zarówno tkanek twardych, jak i miękkich, narządów wewnętrznych oraz zewnętrznych. W Szpitalu Mazovia zabiegi chirurgiczne wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych, mało inwazyjnych metod.

Chirurgia to dział medycyny, w ramach którego wykonuje się zarówno pomniejsze zabiegi wymagające ingerencji w ludzki organizm, jak i poważne, czasami nawet ratujące życie operacje. Chirurdzy zajmują się m.in. operacyjnym leczeniem urazów narządów wewnętrznych, zapalenia wyrostka robaczkowego, przepuklin, kamicy pęcherzyka żółciowego itp.

W Szpitalu Mazovia zabiegi chirurgiczne wykonujemy zarówno metodami tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi metodami mało inwazyjnymi, które są bezpieczniejsze dla pacjenta, wiążą się z mniejszą traumatyzacją tkanek, mniejszą bolesnością oraz krótszym czasem rekonwalescencji. Jedną z takich metod jest laparoskopia 3D – w Szpitalu Mazovia dysponujemy nowoczesnym videolaparoskopem trójwymiarowym firmy Olympus z giętką końcówką, który umożliwia precyzyjną wizualizację wnętrza ciała człowieka. Operujący pacjenta chirurg w specjalnych okularach widzi trójwymiarowy obraz na monitorze, co przekłada się na dokładność i bezpieczeństwo wykonywanych procedur.

Zabiegi wykonujemy również metodami endoskopowymi – oznacza to, że narzędzia chirurgiczne są wprowadzane do organizmu człowieka przez niewielkie, kilkumetrowe nacięcia. Dzięki temu zmniejsza się krwawienie okołozabiegowe, operacja jest mniej inwazyjna dla pacjenta, szybciej wraca on do zdrowia i pełnej sprawności.

Chirurgia w Szpitalu Mazovia

W Szpitalu Mazovia do dyspozycji naszych pacjentów pozostają doświadczeni chirurdzy, udzielający konsultacji oraz wykonujący takie zabiegi, jak:

 • operacje żylaków odbytu,
 • operacje szczeliny i przetoki odbytu,
 • usuwanie kłykcin kończystych,
 • hemoroidektomia sektorowa,
 • plastyka fałdów odbytu,
 • operacje rozszerzenia i wypadania odbytu,
 • usuwanie polipów odbytu,
 • cholecystektomia laparoskopowa i tradycyjna,
 • biopsja laparoskopowa wątroby i otrzewnej,
 • hemikolektomia,
 • kolektomia,
 • resekcja przednia odbytnicy,
 • operacje przepuklin brzusznych z wszczepieniem siatki,
 • częściowe wycięcie żołądka,
 • częściowa resekcja piersi.

Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizyty i zabiegi, a także miłą, serdeczną atmosferę. Nasz Szpital posiada nowoczesne klimatyzowane jedno- i dwuosobowe sale chorych, wyposażone w pełne zaplecze sanitarne, telewizję oraz Internet. Wszystkich pacjentów wymagających specjalistycznej opieki chirurgicznej zapraszamy do kontaktu -> https://szpitalmazovia.pl/kontakt/.

© Copyright 2024 SZPITAL MAZOVIA | Realizacja MH Marketing Polityka Cookies Polityka Prywatności
Fundusze Europejskie
Masz pytanie?
Napisz do nas
close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa, tel. 22 403 52 10
  2. Dane będą przetwarzane w celu kontaktu telefonicznego na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.
  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jumo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U 15, 02-797 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!